Крісло офісне Wau black fabric

Номер: of-18300
13.299грн
Під замовлення
Під замовлення

Крісла бренду Special4You - індивідуальне рішення у виборі крісла!
Переконайтеся, що кожне з крісел Special4You зроблено спеціально для вас!

Наші крісла відрізняються різноманіттям параметрів, які задовольнять найвибагливішого користувача.

Опис

Модель WAU створений відповідно до вимог BIFMA.

Стандарт BIFMA (ANSI / BIFMA) - американський стандарт роботи і безпеки, розроблений Технічним Комітетом Bifma (США). Застосовується в оцінці експлуатації офісних крісел для персоналу і керівників, і служить єдиною базою стандартизації з безпеки, довговічності та робочих функцій тестованого виробу. Не вдаючись в технічні подробиці, - стандарт BIFMA присвоюється в разі успішного проходження випробувань на витягування і гнучкість, максимальний тиск, ударостійкість, а так само на стійкість до стирання шарнірів. Обов'язковим тестом є перевірка на максимальну стійкість до тиску і вигинання підлокітників, розтягування спинки, функціонуванню роликів.

Властивості матеріалів і опис крісел WAU

Покриття тканинне:

Несе тепло і комфорт (затишок) завдяки м'якій стьобаній тканини, а також завдяки органічній текстурі (будовою тканини). Всі тканинні оббивки пройшли тест на стирання (тест Мартиндейла) - з показником в 50000. При кількості циклів на стирання понад 20000 оббивка крісел вважається надійною.

Підголівник регулюється по висоті:

Чорна зовнішня рама підголівника та сіра внутрішня рама підголівника виготовлені з литого поліпропілену (100% матеріал може використовуватися для вторинної переробки)

Спинка регулюється по висоті і поперековій глибині (поперекова підтримка):

Чорна зовнішня рама крісла, внутрішня рама крісла сірого кольору, ручка поперекового регулювання і ковпачки виготовлені з поліпропілену. Каркас спинки виготовлений з армованого волокном поліпропілену (100% матеріалів може використовуватися для вторинної переробки).

Матеріал оббивки крісла: Сітка:

Матеріали оббивки натягнуті поверх поліпропіленового піноматеріалу каркасу. Сітка містить: 76% еластомеру / 24% поліестеру з високою міцністю на розтягнення сітки. Всі матеріали оббивки Сітка пройшли тест на стирання (тест Мартиндейла) - з показником в 100000. При кількості циклів на стирання понад 20000 оббивка крісел вважається надійною. (100% матеріалу може використовуватися для вторинної переробки)

Підлокітники крісла регулюються по висоті і куту повороту (вправо і вліво):

Каркас підлокітника виготовлений з литого під тиском поліпропілену. Вертикальні частини підлокітника зроблені з поліпропілену з зміцненим волокнами. (100% матеріалів може використовуватися для вторинної переробки).

Сидіння регулюється по висоті і складається з наступного матеріалу:

Чорна зовнішня рама сидіння крісла і внутрішня рама сидіння крісла сірого кольору виготовлені з литого під тиском поліпропілену (100% матеріал може використовуватися для вторинної переробки). Механізми регулювань Tilt tension і Tilt Lock control: Основна структура і основа механізмів зроблена з литого під тиском алюмінієвого сплаву. Кришки із сірого литого поліпропілену. Важелі і ручки з литого поліаміду (нейлону). Внутрішні деталі зроблені зі сталі. (100% матеріалів може використовуватися для вторинної переробки)

Підстава (хрестовина):

П'яти променева хрестовина зроблена з литого під тиском алюмінієвого сплаву з епоксидним порошковим покриттям або полірованої обробкою (в залежності від моделі). Ролики: 60mm подвійні коліщатка з литого поліаміду (нейлону). (100% матеріалів може використовуватися для вторинної переробки).

Всі матеріали з яких виготовлені крісла WAU обрані по причини своїх унікальних і практичних властивостей:

1. Поліпропілен має наступні властивості:

- висока міцність

- стійкість до ударів і багаторазових вигинів

- хороша зносостійкість

- відмінна електроізоляція

- висока водостійкість

- легко переробляється

- фізіологічно нешкідливий

Найбільш широке своє застосування поліпропілен знайшов в наступних областях: - волокно - антикорозійний матеріал - машинобудування - електроніка - медицина

2. Литий поліамід (нейлон) має такі властивості:

- нейлон нанесений на поверхні, що труться підвищує їх експлуатаційні якості

- Нейлон має низький коефіцієнт тертя і низьку температуру на поверхнях, що труться Нейлон використовують в наступних областях

- текстильна промисловість - в народному господарстві

- машинобудування

- медицина

Технічні характеристики моделі: WAU BLACK FABRIC (E0772)

Тип: Крісло керівника

Колір чорний

Матеріали оббивки: Сидіння: Тканина Cпинка: Тканина

Колір каркаса: чорний

Підлокітники: підлокітники крісла регулюються по висоті і куті повороту (вправо і вліво)

Газліфт: 100 мм, 4-й клас

Хрестовина: П'яти променева хрестовина зроблена з литого під тиском алюмінієвого сплаву з епоксидним порошковим покриттям діаметр 700 мм

Механізми: Tilt tension і Tilt Lock control з регулюванням гойдання під вагу користувача і фіксацією нахилу в будь-якому положенні. Виробник DONATI (Італія).

Висота крісла: 121 - 141 см

Висота сидіння: 47-57 см

Висота спинки: 57-67 см

Ширина спинки: 41 см

Ширина сидіння: 47 см

Довжина сидіння: 52 см

Висота підлокітників: 65-83 см

анатомічна посадка

Ролики: 60mm подвійні коліщатка з литого поліаміду (нейлону) - прогумовані з функцією гальма

Гранична вага 150 кг

Вага нетто 20 кг, брутто 23 кг

Розміри упаковки 1,06х67х46см

Tест на стирання (тест Мартиндейла) - з показником в 100000

Гарантія: 24 місяці

Виробник: Малайзія

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг